O nas

          

 ,,Koty  to boskie perły rzucone miedzy ludzi".

 

 

 

Koty fascynowały ludzi od najdawniejszych czasów. Obecnie istnieje wiele udomowionych gatunków tych czworonogów . Dla nas Maine Coon-y okazały się najodpowiedniejsze pod każdym względem.

 

Koty tej rasy zachwycają swoją urodą , wdziękiem i dostojnym wyglądem . To prawdziwe arcydzieło natury. Miano domowego rysia zyskały z powodu uszu zakończonych urokliwymi pędzelkami. Reprezantacyjne , pełne kociej gracji i elegancji , urzekają również swoją osobowością. Te największe koty domowe są pozbawione agresji i lubią przebywać w towarzystwie człowieka. Łagodne i cierpliwe często są prawdziwym ukojeniem opiekunów po całodziennych trudach dnia powszedniego .

 

Trudno byłoby nam wyobrazić sobie życie bez domowego rysia; pogodnej istoty , która potrafi ogrzać atmosferę każdego domu swoją bezszelestną obecnością.

36514946_1412960968849334_1789949314487812096_n.jpg 

Kilka słow o naszej rodzinie .

 

Wybralismy do hodowli  rasę maine coon, w naszym odczuciu najpiększą z pięknych - urokliwą i dystyngowana królową wszystkich  kocich ras.

Zajmujemy się hodowlą domowych rysi z pełnym zangażowanie i odpowiedzialnoscią już od 17  lat .

Wychowaliśmy wiele wspaniałych, cudownych  kociąt , które mieszkaja w Polsce i poza jej granicami.

 

Nasze zycie jest wypełnione obecnościa kotów. Towarzyszą nam od zawsze .

Mieszkamy na wsi w domu, otoczonym 20 arową działka . Zarówno cały dom jak i teren wokół domu,  przeznaczone są do dyspozycji naszych podopiecznych.

Mamy wiele przyjemności z mozliwosci ciagłego obcowania z kotami, opiekowania się nimi, obserwowania i analizowania ich zachowań.

Każdego dnia zachwycamy sie ich oryginalną urodą i wdziekiem..

Interesuje nas równiez  psychologia i socjalizacja kotów ,wiemy jak jest to ważne  w zyciu wrażliwych ,czujących istot   dlatego do kazdego kota podchodzimy indywidualnie. Tworzymy przyjazne relacje już od pierwszych dni zycia naszych maluchów....

DZIKI, nieufny, nietowarzyski maine coon to kot zaniedbany emocjonalnie .

Spod naszej opieki wychodzą koty o wspaniałej osobowosci... odważne ,uczuciowe , towarzyskie , wrazliwe ,kochajace człowieka ..cieszymy się gdy ich opiekunowie wracają do nas ..po kolejnego kociego przyjaciela .

 

 Wiemy ,że droga ,która idziemy to droga do szacunku , braterstwa i szlachetnego traktowania kotów ...

 

POP (4).jpg 

IMG_20200404_171704.jpg

POP (5).jpeg

POP (5).jpeg

POP (6).jpeg

 

 

 

 123-16.jpg